Radomsko, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji - Radomsko

Radomsko

INTERIMAX to nowoczesna agencja rekrutacyjna, realizująca projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.
Aktualnie dla Naszego Klienta reprezentującego markę rozpoznawaną na całym świecie, lidera w branży produkcji opakowań, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Radomsko
Nr. Ref.: PP/RAD/09/12

Zakres obowiązków:
&#8226; obsługa maszyn produkcyjnych tzn. uzupełnianie materiałami produkcyjnymi,
&#8226; odbiór gotowego produktu,
&#8226; wzrokowa kontrola jakości produkty,
&#8226; dbanie o prawidłowy ciąg produkcji,
&#8226; pakowanie towaru,
&#8226; ustawianie towaru na paletach,
&#8226; foliowanie.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie techniczne
&#8226; gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym (weekendy wolne)
&#8226; dyspozycyjność,
&#8226; sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
&#8226; zaangażowanie i efektywność ,
&#8226; brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej,
&#8226; doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
&#8226; atrakcyjne warunki zatrudnienia,
&#8226; przejrzyste zasady współpracy,
&#8226; współpraca z renomowanym Pracodawcą,
&#8226; praca w nowoczesnym zakładzie ,
&#8226; zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com z dopiskiem w tytule maila: "PP/RAD/09/12".
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 26 Wrzesien, 2012  11:50

Identyfikator: 417395

Wyświetleń: 4936